IAM unlimited


English


Kontakt

IAM unlimited s.r.o.
International Art
Management
iam@iam.cz

Tel/fax:
420 296 236 505, 9
Fax:
+420 296 236 510

Newsletter


Detail

KID LUCKY - beatbox

Vážení pořadatelé,

ráda bych Vás upozornila na jedinečnou příležitost spolupráce s beatboxerem a hip-hoperem z New York City KID LUCKY, ktery bude pobývat prozatím od února do května 2009 v Praze a další vývoj jeho aktivit na českém trhu je otevřený. Vystupuje jako solista, ve spoupraci s Czech Beatbox All Stars nebo jako host projektu, do kterého je schopen se zapojit (žánrové hranice jsou otevřené).

Kid Lucky je prezidentem beatboxové asociace a zakladatelem HipHop Subway Series, což jsou jamy hiphoperů v new yorském metru. Kid Lucky uskutečnil při příležitosti své první návštěvy Prahy na podzim 2008 historicky prvni Official Prague HipHop Subway Series. Ta se uskutečnila v souvislosti s křestem desky "HOP'n'NOB" Jary Cossigy a Beatburger Bandu v divadle Archa spolu s dalšími hosty z NYC.

(Mezi první české hiphopové reprezentanty patřili v roce 2006 Jaro Cossiga a Dowis. Od té doby pokračuje spolupráce právě s Kid Luckym a Rabbi Darksidem. Netrvalo dlouho a Jaro Cossiga navštívil společně Beatboxovou Expedicí na jaře 2008 znovu New York. Tentokrát s jasným cílem nahrát novou desku s názvem HOP'n'NOB.)

http://www.myspace.com/beatboxerentertainment

Pokud máte zájem o spolupráci, rádi s Vámi projednáme podrobnosti.