IAM unlimited


English


Kontakt

IAM unlimited s.r.o.
International Art
Management
iam@iam.cz

Tel/fax:
420 296 236 505, 9
Fax:
+420 296 236 510

Newsletter


Detail

N.O.H.A. (Noise Of Human Art, DE/E/USA/CZ)

Kosmopolitní kapela N.O.H.A. se objevi na jaře v Čechách. Kolem koncertu v Praze, který se uskuteční 28.4.2010 se připravuje tour i po dalších městech ČR. Pokud máte zájem pozvat kapelu i do Vašeho měste, neváhejte nás kontaktovat.

Muzikanti N.O.H.A. pochází z Cologne, Prahy, Gijonu, New Yorku a Essenu a tvorba je stejně jako jejich původ rozmanitá a živelná.Hrají stylově spojený taneční mix nu-jazzu, drum & bassu, popu a energií nabitých groovů. Melodiím vévodí charismatická zpěvačka Minerva Diaz Perez ze Španělska a MC Chevy z New Yorku. Tvůrčím motorem sestavy je duo Philips Noha (saxofon, původem z Prahy) a německý klávesista Jochen Eickenberg.
N.O.H.A. tvoří novou hranici mezi klasickou psanou a klubovou hudbou. Přirozeným způsobem spojuje dynamický DJ set s živou performancí. Jejich první album Noise of Human Art z roku 1997 získalo okamžitou odezvu a od té doby mají už na svém kontě čtyři desky: No Slack (2001), Next Plateau (2003) a nejnovější album Dive in Your Life (2007) se skladbami jako „ Tu Café“ a „ Dive In Your Life“.

www.myspace.com/planetnoha
www.planet-noha.com