IAM unlimited


English


Umělci

Produkce

Informace o produkční činnosti

Newsletter

Kontakt

IAM unlimited s.r.o.
International Art
Management
iam@iam.cz

Tel/fax:
+420 296 236 510

Flamenco

Hudba

Yellow Sisters & Magic Band (CZ)

Nejen a cappella, ale i soul, afro a reggae, nyní ve spojení s hudební sestavou.

Yellow Sisters je autorská ženská vokální skupina - a cappella, která svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r´n´b, world music, jazzu i reggae. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami. Ve svých autorských písních experimentují s hlasem a hledají originální způsoby vyjádření melodie a rytmu. Nově vystupují také ve spojení s hudební sestavou Magic band!

Yellow Sisters existují od roku 2005 a v témže roce nahrály své první demo CD. V roce 2006 byly vybrány do finále soutěže Colours Talents pořádané Indies Records a festivalem Colours of Ostrava, kde v červnu 2006 získaly první cenu spojenou s možností nahrání a vydání alba. Nové album Yellow Sisters s názvem Singalana vyšlo v prosinci 2006 a na jaře 2007 absolvovaly Yellow Sisters turné se stejnojmenným názvem, během roku 2007 vystoupily na více než 400 koncertech po celé České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku a ve Švédsku. Křest alba Singalana proběhl v březnu 2007 v pražském klubu Retro Music Hall a záznam koncertu, na kterém vystoupilo přes dvacet hostů, hudebníků, bubeníků a tanečnic, vydaly Yellow Sisters vlastním nákladem na DVD.

Yellow Sisters: Antonia Nyass (Éterity), Bára Vaculíková (Yellow Family, Forbidden Fruit, Funky Feast, Levelrise), Léňa (Yellow Family, Babylon Station, DC Band, Tomato 22), Lucie Hawa Goldin (Éterity, tanečnice a choreografka TidiTade), Magic band: Ephraim Goldin (Can) - perkuse,vokály, Tokhi (Cz) - perkuse, Jachu Luis Reyes (Mex) - bass, Jaroslav Bárta (Cz) - klávesy

Yellow Sisters & Magic Band - Promo video