IAM unlimited


English


Umělci

Produkce

Informace o produkční činnosti

Newsletter

Kontakt

IAM unlimited s.r.o.
International Art
Management
iam@iam.cz

Tel/fax:
+420 296 236 510

Flamenco

Hudba

Vesna Cáceres - Anima Band

Vesna V. Caceres je zpěvačka, akordeonistka a skladatelka chorvatsko...

Vesna V. Caceres je zpěvačka, akordeonistka a skladatelka chorvatsko-česko-španělského původu. Multietnická je i její hudba, obohacena o tradici klasické evropské hudby. V Praze a mnoha jiných evropských městech úspěšně vystupuje s kapelou taneční latinskoamerické
hudby a koncertuje s několika hudebními projekty: jazz, brazilské žánry (bossa nova, samba), latinské a kubánské žánry (cha-cha-cha, bolero, son), šansony, hudba pro divadelní scénu. Od roku 2004 začala vystupovat také sama za doprovodu akordeonu.
Zpívá v českém, anglickém, španělském, francouzském a portugalském jazyce a pochopitelně také ve svém rodném jazyce. Vydala již 7 sólových desek. Koncertuje pravidelně v jazz klubech Reduta, U Staré paní a Jazz Boat.

Základ jejího písničkářského repertoáru je inspirován divadlem. Napsala hudbu k představením "Nepřerušená - zhudebněná francouzská poezie", "Tonka Šibenice" (režie Jaroslav Dušek) a "Manželské vraždění" (režie Jan Hřebejk). Její písně jsou melodické, hlas povznášející a jasný, hra na akordeon osobitá až virtuozní.

Vydala již 6 řadových alb, její poslední vydanou deskou je vyběr s názvem "5 ELEMENTOS"