IAM unlimited


English


Umělci

Produkce

Informace o produkční činnosti

Newsletter

Kontakt

IAM unlimited s.r.o.
International Art
Management
iam@iam.cz

Tel/fax:
+420 296 236 510

Flamenco

Tanec

THE ROBOTS

taneční duo

The Robots je projekt, který se zabývá prezentací tance Electric boogie. Jeho zakladatelem a zároveň i jedním z protagonistů je Richard Mach (robot RM), který v létě roku 1996 vyzval tanečníka Martina Pořízka (robot MP - dvanáctinásobný mistr světa a současně úřadující mistr Evropy v electric boogie) ke spolupráci na sérii tanečních vystoupení. Společně tak vytvořili dvojici 'robotů', která nabízí divákovi zajímavou podívanou ve formě iluze tancujících humanoidních strojů.
The Robots jsou hosty nejrůznějších párty, koncertů, módních přehlídek a mnohých jiných zábavních programů. V TV se poprvé objevili v lednu roku 1997 v pořadu Šance. Později pak vystupovali v pořadech, GoGo-show, Na Scénu, Sauna, Prima jízda, atd. V průběhu existence tohoto projektu se oběma členům podařilo dosáhnout nemalých úspěchů na domácí i světové scéně. Nejenže jsou výbornými tanečníky, ale zároveň dobrými baviči a Richard navíc vládne moderovat a s vtipem slovem doprovázet svá show.
Ocenění: od roku 2001 se účastní nejprestižnější soutěže mistrovství světa v tanci Electric boogie, kde pravidelně obsazují nejvyšší příčky.

Moderní pojetí electric boogie je celosvětově rozšířenou formou taneční akční show. Duet nebo sólové vystoupení nabízí strhující podívanou, která vás zavede do prostředí nadpřirozených bytostí a navodí fascinující vizi tančícího mimozemšťana.